Zuzanna Sitek

Hej! Mam na imię Zuza i we Wrocławskiej Manufakturze Zdrowia jestem recepcjonistką.

W mojej pracy odpowiadam za kontakt z pacjentami, udzielanie im informacji i umawianie wizyt. Dodatkowo, mam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie social mediów, tworząc relacje i posty na naszym Instagramie czy Facebook’u.
Pracę łączę ze studiami na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Oprócz tego działam w organizacji studenckiej IKSS (Informacja Kulturalno- Sportowa Studentów), gdzie wspólnie z innymi studentami tworzymy różne projekty i inicjatywy, dobrze się przy tym bawiąc.
Kocham sport, podróże i modę. Przez 6 lat trenowałam lekkoatletykę, głównie 400m, co pomogło mi stać się osobą ambitną i lepiej zorganizowaną. W trakcie mojej przygody ze sportem zdobyłam kilka medali z mistrzostw Polski, ale to co cenię sobie najbardziej to fakt, że dzięki treningom poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi i spędziłam niezapomniany, i nie ukrywajmy, szalony czas na obozach i zgrupowaniach. Mimo, że już nie trenuję, sport nadal jest mi bardzo bliski, uwielbiam biegać, ćwiczyć na siłowni czy praktykować jogę u nas w WMZ (polecam wszystkim serdecznie!). Jestem ciekawa świata, uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać nowe kultury, zwiedzać. Bardzo cenię sobie czas spędzony z bliskimi, ale również ten samotny, z dobrą książką czy filmem.