Monika Prętkowska

Hej! Tu Monika – entuzjastka fizjoterapii i poszukiwaczka potencjału ludzkiego ciała.

Moja fascynacja ruchem i zdolnościami fizycznymi człowieka sięga czasów przedszkolnych, gdy pierwszy raz odkrywałam swoje możliwości w tańcu. Jednak to był tylko początek – przez lata eksplorowałam różne dziedziny sportu (siatkówkę, piłkę ręczną) stale rozwijając pasje, którą był taniec oraz jazda konna. Za czasów szkolnych moje życie skupiało się na sporcie, co przyczyniło się do wykształcenia silnego zamiłowania do pracy z ciałem.
Podczas studiów z fizjoterapii, odnalazłam fascynujący świat terapii manualnej, który wciągnął mnie jeszcze głębiej i który eksploruję z pasją do dnia dzisiejszego. Jako mama dwójki dzieci, zrozumiałam, jak istotne jest odpowiednie przygotowanie do porodu i okresu połogu. Ta wiedza ma moc zminimalizowania stresujących sytuacji, które nierzadko towarzyszą macierzyństwu. Dążę do tego, by być wsparciem  dla przyszłych mam- ciężarnych i tych po porodzie, a także borykających się z problemami miednicy mniejszej.
Moja praktyka opiera się na terapii manualnej, ćwiczeniach, pinoterapii, terapii wisceralnej, suchym igłowaniu, kinesjotapingu oraz zaawansowanej technologii INDIBA. Serdecznie zapraszam do kontaktu i doświadczenia, jak wiele pozytywnych zmian może przynieść opieka fizjoterapeutki uroginekologicznej i terapeutki manualnej.