Jacek Dąbrowski

Cześć, jestem Jacek!

Odkąd pamiętam pasjonuje się funkcjonowaniem ciała ludzkiego. Jako dziecko chciałem zostać lekarzem, ale moje marzenie pod wpływem czasu i sportu ewoluowało. W mojej głowie zrodziła się myśl aby pomagać ludziom wracać do zdrowia w bardziej aktywny sposób. Umożliwiło mi to ukończenie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapii.
Nie da się ukryć, że bardzo duży wpływ na moje podejście do fizjoterapii miały treningi karate. 20-letni staż w tej dyscyplinie pozwolił mi zaobserwować liczne problemy z jakimi zmaga się ciało podczas ciężkiego treningu.
Moje wykształcenie nieustannie poszerzam o liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy kompleksowo łączę wszystkie metody aby skutecznie pomóc w zwalczaniu bólu nie tylko sportowcom. Uważam, że każdy niezależnie od tego czym się zajmuje i jaki jest jego stan zdrowia, narażony jest na liczne dolegliwości, z którymi wspólnie możemy się uporać. W swojej pracy wykorzystuje wiele metod terapeutycznych, między innymi pinoterapię, suche igłowanie czy hirudoterapię.
Jestem dumny z tego, że mogę Państwu pomagać!